Chceš si vydělávat peníze otevíráním emailů?

200 Kč hned při registraci!

Březen 2011

5. Bleskovka

31. března 2011 v 13:47 | Lola |  Bleskovky
Beru první dva! Ostatní mají smůlu.
1. Tvoje najoblíbenější barva?
2. Přezdívka:
3. Blog:
4. Co na diplomek?

Facebook songy

31. března 2011 v 13:35 | Lola |  Facebook
FACEBOOK SONG - Lady Gaga Aik Murczechy Myslivcová(Pojď na Fejs)


► Píseň o českém facebooku ►►► www.facebook.com/manualcz ◄◄◄

Spysovná čeština :D

30. března 2011 v 16:46 | Lola |  Facebook

K čemu je vlastně spisovná čeština?
Já už jsem si tak navykla na ty zkratky na facebooku, že když si teď s někým povídám, odpovídám způsobem jj, nz, kujů, OMG!
Nestává se to někomu z vás taky? :D

Stephenie Meyerová

30. března 2011 v 16:16 | Lola |  Twilight
Stephenie Meyerová se narodila v USA 23. prosince 1973 v Hartfordu (Connecticat) Stephenovi a Candy Morganovým.
Vyrůstala ve Phoenixu státě Arizona s pěti sourozenci: Sethem, Emily, Jacobem, Paulem a Heidi (Všechny tyto jména se vyskytují v sáze Stmívání). Navštěvovala střední školu (Chaparral High School) ve Scottsdale v Arizoně a Brigham Young University v Provo stát Utah.V roce 1995 získala (B.A.) bakaláře svobodných umění .
Stephenie potkala svého manžela, přezdívaného "Pancho", když vyrůstala v Arizoně. Vzali se roku 1994 a mají spolu tři syny, Gabeho, Setha a Eliho.Stephenie Meyerová je členem Církve Ježíše Krista svatých posledních dnů a je přesvědčenou puritánkou.
Před napsáním knihy Stmívání nenapsala žádné dílo. Chtěla jít studovat právnickou fakultu, jelikož cítila, že nemá mnoho šancí se stát spisovatelkou. Až po narození nejstaršího syna Gabeho se rozhodla začít s psaním. Předtím Meyerová pracovala jako recepční v realitní kanceláři.
Inspiraci ke své asi nejúspěšnější knize "Stmívání" získala 2.června 2003 ve snu. Byl to sen a lidské dívce a upírovi, který se do ni zamiloval, ale prahne po její krvi. Román byl dokončen během tří měsíců. Stephenie Meyerová neměla původně román Stmívání vydat, ale na nátlak své sestry dala svůj rukopis do agentury. Po devíti odmítnutích přišla nabídka od Jodi Reamer ze Spisovatelského domu. Její rukopis byl vydražen v aukci a ještě téhož roku v listopadu podepsala smlouvu na další tři knihy za 750 000 USD.
Román Stmívání byl vydán v roce 2005 v nákladu 75.000 výtisků. New York Times zařadil Stmívání na 5.místo v žebříčku nejprodávanější knihy pro děti do jednoho měsíce po jeho vydání. Stephenie Meyerová prodala práva do více jak 26 zemí světa a román dostal cenu "Nejlepší kniha roku" od prestižního časopisu Publishers Weekly.
Stmívání (Twiling) - její první román - vyšlo v roce 2005 a ještě téhož roku byla Stephenie označena za nejslibnější autorku roku. Příběh vypráví o obyčejné dívce jeménem Isabella Swan, která se přestěhuje z Phoneixu do klidného a deštivého Forks, kde se seznámí s podivným chlapcem-Edwardem Cullenem. Později se dovýdá děsivou skutečnost-Edward je upír. I přes nebezpečí, které jí hrozí se ale Edwarda nehodlá vzdát.

Nový Měsíc (New Moon) - vyšel v ČR v roce 2006. Je dalším pokračování Bellyna příběhu. Tentokrát Stephenie Bellu a Edwarda vystaví zkoušce, odloučí je od sebe. Bella i Edward to těžce nesou a když se Edward od své sestry Alice dozví že Bella se pravděpodobně zabila skokem z útesu, rozhodne se odjet do Itálie a požádat Volturiovi (nejmocnější upírská rodina) o smrt. Nakonec ho Bella s Alicí zachrání. Příběh tedy opět končí šťastně.

Zatmění (Eclipse) - původně to měl být polsední díl trilogie. Byl ale tak úspěšný, že Steph napsla ještě další pokračování. Vyšel v roce 2007 a je snad ještě napínavější,než předchozí dva. Nyní se Bella musí rozhodovat mezi láskou k upírovi Edwardovi nebo k vlkodlakovi Jacobovi. Mezitím jí o život usiluje upírka Victorie z prvního dílu z celou armádou novorozených upírů. Bellu zachraňuje Edward s rodinou i Jacob se svou vlkodlačí smečkou. Příběh opět končí bez ztrát na životech, ale Bella se i na dále musí rozhodovat mezi upírem a vlkodlakem.

Rozbřesk (Breakjing Dawn) - v srpnu roku 2008 byl dokončen čtvrtý díl a 25.3.2009 vyšel i v ČR. Je rozdělen na tři části:
První - Isabella se vdala za Edwarda a po svatební cestě zjišťuje, že je nejspíš těhotná... s upírem.
Druhá - tentokrát příběh vypráví vlkodlak Jacob Black, který
musí přihlížet jak těhotnou Bellu její dítě zabíjí.
Třetí - opět z pohledu Belly, která zůstala na živu a musí ochránit svou dceru před hrozícím nebezpečím.

Půlnoční slunce (Midnight
sun) - Stephenie napsala ještě poslední díl k Twilight serii, ale ještě před dok
ončením se její dílo objevilo na internetu. Mayer
ová tedy odložila psaní na neurčito, protože jí velice mrzelo, jak bylo její dílo zneužito. Půlnoční slunce je Stmívání z pohledu upíra Edwarda Cullena.Diplomky za 4. Bleskovku

30. března 2011 v 15:42 | Lola |  Diplomky pro vás
A tady jsou diplomky za čtvrtou bleskovku. Omlouvám se, že to trvalo asi dva týdny. Měla jsem totiž zaracha na počítač. Ale už jsou hotové, takže dofám, že se vám líbí.


Richelle Mead

30. března 2011 v 11:42 | Lola |  Vampýrská Akademie

Richelle Mead

Richelle Mead je americká spisovatelka. Jejím oborem jsou fantasy příběhy a příběhy pro náctileté. Narodila se 12. listopadu 1976 v Michiganu, USA, ale nyní žije s manželem v Seattlu a pracuje na třech knižních sériích současně - na sérii Vampýrská akademie, sérii Georgina Kincaid a sérii Dark Swan.

Než se z Richelle stala spisovatelka, směřovala hned k několika profesím - vystudovala bakaláře na Michiganské univerzitě obor všeobecných studií, dále pak získala magisterský titul na West Michigan University v oboru srovnávací náboženství a rovněž magisterský titul v oboru učitelství na Washingtonské univerzitě.

Richelle je vášnivá čtenářka a odjakživa se zajímala o mytologii a folklor. Pokud zrovna nečte, užívá si televizních reality-show, ráda cestuje, zkouší zajímavé koktejly a zbožňuje nakupování oblečení. Jak o sobě prohlašuje, je závislá na kafi a ráda ponocuje.
Super Star

30. března 2011 v 11:26 | Lola |  SuperStar 2011

TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků.
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou - Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš.
Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí.


Emo a scene hair

29. března 2011 v 17:41 | Lola |  Emo a SceneJustin wallpapers

29. března 2011 v 17:21 | Lola |  Justin Bieber