Chceš si vydělávat peníze otevíráním emailů?

200 Kč hned při registraci!

Hydrokineze

27. února 2011 v 18:45 | Lola |  Kineze
Hydrokineze je jednou z dalších parapsychických schopností.Z názvu jste jistě poznaly že jde o ovládání jednoho z živlů,čímž je voda.Přesněji je hydrokineze schopnost manipulovat (myšlenkou) s molekulami vody.Jako u všech parapsychických schopností, ji může ovládnout každý kdo bude mít snahu trénovat,trénovat a zase trénovat.Tak vám všem přeju hodně úspěchu a zábavy.
Hydrokineze - je totální ovládnutí vody(Hydro-voda, Kinese-mysl). Dá se dělat koule, vír a všechno možné. Nejprve je samozřejmě nutné si vyčistit hlavu a plně ovládnout myšlenky. začneme jednoduchým testíkem dobrým pro zdokonolováním svých schopností.
Tady je několik různých cvíčení:

1. Vemte si misku a napusťte jí vodou asi 2cm. Ponořte do ní ukazováček.
Sedněte si k misce s vodou. Ukazováček ponořte do vody a vnímejte její teplotu, ponořte se uplně do pocitu, který ve vás vyvolá, a pak se soustřeďte na pohyb vody.Představte si jak se voda začne hýbat dokola směrem, který ji určíte. Ponořte se hluboko do toho pohybu, celá vaše mysl bude kroužit ve výru. Ze začátku pomalu, pak bude pozvolna rychlejší a rychlejší až se utvoří vodní vír. Ukazováček pak vytáhneme a nad vodní hladinou, pohlceni do představy víru, budeme kroužit přesně tak jak jste si to představovali s vodou. Nejprve pomalu a pak pozvolna zrychlovat.
2. Zapojit sílu vůle. Pevně se soustřeďte na vodu v micse a představte si, jak se točí do víru. Je to o pevné vůli a o týdnech zkoušení.
3. Použít imaginární ruku. Představte si, jak nějaká ruka ukazováčkem víří vodu do víru.

Poznámka pro skeptiky: ten vír není vyvoláný prouděním vzduchu okolo otáčejícího se ukazováčku...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama