Chceš si vydělávat peníze otevíráním emailů?

200 Kč hned při registraci!

Geokineze

27. února 2011 v 18:41 | Lola |  Kineze
Pod pojmem geokineze většinou najdete vysvětlení, že se jedná o schopnost manipulovat s krystaly minerálů apod. Lépe znějící definice je, že geokineze je schopnost dovolující manipulovat s krystalovou mřížkou pevných látek.
1.cvičení:
- K tomuto cvičení budete potřebovat nějaký krystal. Nejlépe průhledný. Ještě před tím, než začnete cvičit, je dobré si celý krystal zdokumentovat. Poznamenejste si jeho průhlednost, průsvitnost, barva, tvar a množství prasklin a vše další, čeho si na krystalu všimnete. Osobně bych doporučovala si ho co nejposrobněji nakreslit.
- Zaujměte pohodlnou polohu a zajistěte si klid. Uvolněte a na nic nemyslete. Krystal mějte u sebe. Můžete ho držet v ruce nebo se na něj pouze dívat. Nyní se zameřte na změnu jeho jedné fyzikální vlastnosti (třeba barva). Snažte se silou vůle změnit vámi vybranou vlastnosti a zároveň na celkový výsledek.
Pokud se nic nestalo, nezoufejte a zkoušejte to dál!!!
2. cvičení:
-Představte si, že jste přímo uvnitř krystalu mezi jeho jednotlivými částicemi. Do největších detailů si jednotlivé částice i jejich uspořádání představte. Nyní změňte jejich polohu a uspořádání. A krystal se vaší vůli podřizuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama