Chceš si vydělávat peníze otevíráním emailů?

200 Kč hned při registraci!

Elektrokineze

27. února 2011 v 18:43 | Lola |  Kineze
Slovo elektrokineze bylo pravděpodobně odvozeno buď z latinského
electricitas = elektřina; nebo z latinského electrum = jantar (na jantaru byly poprvé pozorovány elektrizační vlastnosti)
Elektrokineze=práce s elekrtony, umožňuje nám ovlinovat tok elektřiny. Vím že to zní divně a sama tomu nevěřím, ale prý ty zkušenější dokáží i dobít baterie.
Jak elektrokinezi trénovat???

1.cvičení (je potřeba partner): Sedněte si a uvolněte se, položte své a partnerovi ruce. Můžete se dotýkaz celými dlaněmi nebo jen konečky prstů. Soustřeďte se na to, jak skrz vaše ruce proudí elektrony (elektrický proud). Opak tohoto cvičení je soustředění se na příchod elektřiny z těla vašeho partnera. Pokud cítíte brnění, pak je cvik úspěšný.

2. (Je potřeba vybitou nabíjecí baterii, nejvhodnější je 9V)
Vezměte baterii do rukou nebo ji nechte na stole. Soustřeďte se na to, jak se nabíjí, představujte si, jak se uvnitř shromažďuje elektřina. Můžete si také představit, že jste uvnitř této baterie a sledujete, jak se nabíjí a elektrizuje.
3. (večerní)
Představte si, že stojíte na místě, kde jsou veliká šedivá mračna a ledový vítr. Všude je cítit elektrické napětí. Představte si, že máte moc vyvolat blesk, který uhodí kdykoli, jakmile si zamanete
Vedlejší příznaky: brnění částí těla, pocit chladu nebo tepla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama