Chceš si vydělávat peníze otevíráním emailů?

200 Kč hned při registraci!

Atmokineze

27. února 2011 v 18:50 | Lola |  Kineze

Odvozeno o atmosphaera což znamená atmosféra. Atmokineze je druh kineze, při kterém dokážete ovládat počasí a vlivy atmosférických vlivů. Někdy můžete vyvolat přeháňku nebo bouřku a nebo je také zahnat, ale to vyžaduje mnohem více treningu.
Jak atmokinezi cvičit? Uvolňete a chvíli relaxujte (zase). Pak si například představte jak padá déšť, snažte se představit si co nejvíc detailů, zatažená obloha, vůně deště, jednotlivé tvary kapek deště. Stačí být kreativní!!!
Čím více kreativní budete - tím lépe. Představte si působení různých paprsků a vírů, které přitahují mračna… Zní to sice divně, ba dětinsky - ale funguje to.
Doporučuji cvičit v noci.
Cílem tohoto cvičení je vyvolat alespoň drobnou, krátkodobou přeháňku. Vhodná doba pro pokus tohoto cvičení je, nehlásí-li předpověď počasí srážky v Vaší oblasti, alespoň na tři dny dopředu. Je-li ve Vaší oblasti oblačnost, je to samozřejmě snadnější. Proto nechám výběr na Vás. Pokud však srážky nejsou hlášené - můžete být s výsledkem více spokojeni.
Ještě chci upozornit, že tohle cvičení není jednorázové. Pro účinek je důležité ho provádět alespoň dvakrát denně (čím víckrát, tím lépe).
Dále chci říct, že při cvičení atmokineze je hodně ku pomoci vizualizace a imaginace.
Je to dost těžké, tak nebuďte zklamaní, když se vám to napoprvé nepovede.
!!!POZOR!!!- než začnete cvičit, podívejte se raději nejdřív na předpověď počasí, aby se vám to teď povedlo, protože jste si přáli déšť a podle předpovědi mělo pršet, a pak se vám to zase nepovedlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama