Chceš si vydělávat peníze otevíráním emailů?

200 Kč hned při registraci!

Aerokineze

27. února 2011 v 18:55 | Lola |  Kineze

Takže pro začátek, název AEROKINEZE pochází z latinského Aer (vzduch) a Kineze (mysl). Jedná se o schopnost ovládat lehké plyny a jejich proudění.
Kdo se dokáže Aerokinezi naučit?
Podle toho co jsem zjistila, tak prý všichni, sle nejsem si tím jistá.
Jak Aeroinezi cvičit?
Potřeby: a) vonná tyčinka
Postup: Nejprv chvíli relaxujte a až se budete cítit uvolněně, zapalte vonnou tyčinku a sledujte stoupající dým. Poté se pokuste ovlivňovat jeho směr, klidňe se ho pokuste i rozptylovat. Tohle cvičení není jednouché, protože je těžší ovládat plynné, než pevné předměty.
Jaké jsou vedlejší účinky cvičení?
Bolest hlavy, pocit chladných rukou nebo zvýšená teplota těla v takovémto případě si raději na pár dnů od cvičení odpočiňte.


Představte si že se nacházíte v krajině vzduchu. Pod vašima nohama je tráva, jejíž listy jsou větrem vybroušeny jako břitvy. Rostliny a stromy jsou zmítány věčným větrem. Občas jsou mezi vegetací ostrůvky pouště, jejichž duny se neustále přesýpají a zrníčka písku jsou silným větrem unášena daleko od svého původního místa. Nad Vaší hlavou jsou po šedém nebi rychle unášeny mraky. Chladný vítr se mísí s teplým a tím vznikají mohutné bouře a vichřice. Na vodních hladinách se neustále tvoří nové a nové vlnky a vlny, které se rozbíhají vstříc svému osudu. Uprostřed toho všeho stojíte Vy, jako zázrakem nedotčeni chladným větrem. Pozvedněte tedy ruce a myšlenkou přikažte větru aby vanul tím směrem, který zvolíte. Proudy větru okamžitě reagují na vaše přání a změní svůj směr. Stojíte tu a máte moc ovládat vítr - největší sílu tohoto světa. Pouhou myšlenkou můžete stvořit hurikán, nebo dopřát odpočinek od bičujícího větru všemu živému…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama