Chceš si vydělávat peníze otevíráním emailů?

200 Kč hned při registraci!

Životopis Justina Biebera

20. prosince 2010 v 21:12 | Lola |  Justin Bieber
Justin Bieber se narodil 1. března roku 1994 v kanadském Stratfordu, Ontario.
Jeho matce bylo teprve 18 let, když otěhotněla.
Tím pádem má okouzlující Justin Bieber velmi mladou maminku, se kterou má velice vřelý vztah - je zkrátka i jeho kámoška.
V dětství pracovala Justinova mamka v kanceláři za velmi malý plat, takže nebylo vždy jednoduché vyjít, navíc když taťka byl v nedohlednu.
Jak Justin rostl, naučil se sám hrát na několik hudebních nástrojů, za všechny jmenujme třeba klavír, bubny, kytaru či trumpetu.
V roce 2007 se jako dvanáctiletý zúčastnil lokální pěvecké soutěže, ve které zazpíval píseň So Sick od interpreta Ne-Yo.
V celkovém pořadí se umístil jako druhý.
Jeho mamka umístila video ze soutěže na YouTube pro své kamarády a přátele.
Video se stalo hodně rychle oblíbené, a proto mamka v uploadování různých Justinovo interpretací slavných pop či R&B písní pokračovala.
Hledač talentů Scooter Braun nahrávací společnosti So So Def Recordings pak na YouTube omylem kliknul na Justinovo video a bylo hotovo!
Justinovi domů volalo hodbě producentů a různých nahrávacích společností, ale osud asi chtěl, aby po pár měsících přemlouvání letěl Justin Bieber do Atlanty, kde nehrál své první oficiální demo.
Pak už byl jen maličký krůček od toho, aby se Justin setkal s Usherem, který si ho vzal pod svá křídla.
Zájem projevil i Justin Timberlake, ale nakonec se Justin i s mamkou přestěhovali do Atlanty, kde bydlí Usher i Scooter Braun.
Začlo se s nahráváním a Justinova hvězda stoupala výš a výš.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama